Przybory szkolne online

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Igor1990
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 3:08

Przybory szkolne online

Post autor: Igor1990 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was zamawiał może przybory szkolne dla dzieci przez internet? Wydaje mi się, że w sieci jest nieco taniej, a w tym przypadku oszczędność jest ważna. Ostatnio na przykład zamówiłem artykuły szkolne do geometrii i moim zdaniem są świetne. Też w ten sposób robicie zakupy?
Kamilka75

Re: Przybory szkolne online

Post autor: Kamilka75 »

Igor1990 pisze: 03 lis 2021, 4:01 Witam serdecznie. Czy ktoś z was zamawiał może przybory szkolne dla dzieci przez internet? Wydaje mi się, że w sieci jest nieco taniej, a w tym przypadku oszczędność jest ważna. Ostatnio na przykład zamówiłem artykuły szkolne do geometrii i moim zdaniem są świetne. Też w ten sposób robicie zakupy?
Oj, przed szkołą to mojego męża zawsze głowa boli, bo wie, jakie wydatki nas czekają. Co prawda dzieciaki czasem i tak mają dotacje, ale czasem to trzeba wydać więcej. Niemniej jednak uważam, że centra handlowe katowice również są odpowiednio doposażone. Tu zrobicie zakupy odzieżowe, do szkoły i wiele innych.

przepowiednie z tęgoborzy
ODPOWIEDZ