Dom pod Warszawą

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
Awatar użytkownika
Samuel_67
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 22:43

Dom pod Warszawą

Post autor: Samuel_67 »

Szukam miejsca na dom w okolicach Nadarzyna. Bardzo ważna jest dla mnie właśnie ta lokalizacja, ze względu na pracę. Dodatkowym atutem będzie dla mnie na pewno działka wyposażona we wszelkie możliwe media lub możliwość pociagnięcia ich od sąsiedniej działki. Rozważę każdą propozycję. Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje
zołza77

Re: Dom pod Warszawą

Post autor: zołza77 »

Samuel_67 pisze: 31 paź 2021, 0:37 Szukam miejsca na dom w okolicach Nadarzyna. Bardzo ważna jest dla mnie właśnie ta lokalizacja, ze względu na pracę. Dodatkowym atutem będzie dla mnie na pewno działka wyposażona we wszelkie możliwe media lub możliwość pociagnięcia ich od sąsiedniej działki. Rozważę każdą propozycję. Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje
Myślę, że dom pod wielkim miastem jest nie tylko tańszy, l możesz sobie pozwolić na fanaberie, jak na przykład klamki do drzwi wewnętrznych . Właściwie to dla mnie rzecz oczywista, bo nie rozumiem tego całego ukierunkowania się na duże metropolie. To wcale nie jest takie korzystne, niestety.
ODPOWIEDZ