Własny domek

Polecamy firmy z różnych branż i szukamy opinii na temat rozmaitych specjalistów. Potrzebujesz fachowca? Znajdziemy go razem!
mojaeska

Własny domek

Post autor: mojaeska »

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie własny dom i prawda jest taka, że wciąż szukam na to możliwości. I wstępnie mam na oku ten https://www.mgprojekt.com.pl/amber-2 projekt. Rozrysowanie pokoi mi odpowiada, a do tego mam w pakiecie dodatki w postaci projektu klimatyzacji czy ogrzewania centralnego. Co o tym sądzicie?
sabinaabramik

Re: Własny domek

Post autor: sabinaabramik »

Projekt bardzo fajny. To teraz czas wybrać firmę. Moim zdaniem budowa domu pod klucz to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie jak masz wybrany projekt.
stornomorn

Re: Własny domek

Post autor: stornomorn »

Właśnie rozważam coś, co może mieć wpływ na moją przyszłość, a mianowicie chodzi o to, że energia odnawialna w domu jest mi koniecznie potrzebna. I mam nadzieję, że każdy z nas coś więcej może powiedzieć. Ja się chętnie dowiem, jak to wygląda z Waszego doświadczenia.
casildaa

Re: Własny domek

Post autor: casildaa »

Tak budowa własnego domku, to naprawdę super sprawa. Także warto, warto... Ja też się buduję, a w sumie jestem na etapie instalacji domowych. Teraz tutaj https://arka-instalacje.pl/products-cat ... -grzybkowe planuję pokupować sobie niezbędne elementy hydrauliczne, grzewcze.
Kazka01

Re: Własny domek

Post autor: Kazka01 »

Witajcie, przeglądam oferty sieci lan i firma Akon https://akon.pl/sieci-lan/zielonki/ wydaje się ciekawą opcją. Czy ktoś z Was miał do czynienia z ich produktami? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy warto zainwestować w ich sprzęt?
ODPOWIEDZ