Cukiernia

Dowiesz się tutaj, jak rozpocząć działalność, jak ją reklamować i w jaki sposób zarabiać, nie tracąc. O pierwszych krokach na drodze biznesu.
Ola

Cukiernia

Post autor: Ola »

Hej!

Czy uważacie, że w dobie podatku cukrowego i rosnących cen półproduktów, otwieranie cukierni ma jakiś sens? Ewentualnie otwarcie firmy, która robi torty i ciasta na zamówienie. Chciałabym docelowo rozwinąć się przynajmniej tak bardzo jak https://www.cukierniajaworzno.pl/. Oni zaczynali od małej cukierni, po czym wyspecjalizowali się w tortach na różne okazje oraz ciastach. Mają zgrany zespół cukierników, fajnego menedżera który dobrze zarządza cukiernią i obsługą klientów. To dla mnie wzór. Mam odłożone prawie 200 tys. złotych i chciałabym zainwestować w coś, na czym się znam. Wyroby cukiernicze na pewno są jedną z tych rzeczy. Proszę o Wasze rady! :)
jui898

Re: Cukiernia

Post autor: jui898 »

Nie ukrywam, że nie omija wielu cukierni, ponieważ lubię słodycze, dlatego często szukam jakiejś fajnej oferty w mojej okolicy. Jakie cukiernie lubicie?

__
Mata do jogi
mimi849

Re: Cukiernia

Post autor: mimi849 »

Uwielbiam słodycze, a różnego rodzaju ciasta, ciastka, drożdżówki to moje ulubione przekąski. Jakie cukiernie najbardziej lubicie? Macie jakieś ulubione?

__
https://rigger.pl/kotary-sceniczne/
luci9392

Re: Cukiernia

Post autor: luci9392 »

Macie jakieś swoje ulubione cukiernie? Ja dawno w żadnej nie byłam, a mam kilka interesujących w swojej okolicy. Może warto sprawdzić, co fajnego mają.

__
AGD RTV INFO
puter838

Re: Cukiernia

Post autor: puter838 »

Lubię różnego rodzaju ciasta i wypieki, dlatego nie ukrywam, że dobra cukiernia zawsze może się przydać. Dajcie znać, jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca.

__
Księgowa Rybnik
kelsiii

Re: Cukiernia

Post autor: kelsiii »

Ja też właśnie otwarłam cukiernię i bardzo się cieszę, ponieważ było to od dawna moje marzenie. Właśnie znalazłam firmę Wafers Premium z którą chcę nawiązać współpracę , bo oferują opłatek komunijny okrągły i o każdej też innej tematyce. To pozwoli mi urozmaicić moje wypieki.
ODPOWIEDZ