Kobiecy biznes

Dowiesz się tutaj, jak rozpocząć działalność, jak ją reklamować i w jaki sposób zarabiać, nie tracąc. O pierwszych krokach na drodze biznesu.
Szczera

Kobiecy biznes

Post autor: Szczera »

Jesteście zdania, że taki podział na biznes męski i biznes kobiecy jest ok? Sama się nad tym zastanawiam, ale coś w tym jest, że facet prędzej otworzy sklep z częściami samochodowymi, a kobieta salon kosmetyczny, tak jak w moim przypadku :) Takie są fakty;) Od dawna chciałam otworzyć "coś swojego" i cieszę się, że padło właśnie na gabinet kosmetyczny. Już samo wyposażanie - większość kupuję w https://amashop.pl - sprawia mi ogromną frajdę :)
ifnaa

Re: Kobiecy biznes

Post autor: ifnaa »

U mnie nie zmienia się ostatnio w firmie nic, dlatego pomyślałam o rozwoju. I w tym kontekście sprawdzam, jak się ma do tego wniosek o tańszy prąd . Jestem pewna, że niewielu z nas może się pochwalić naszym rozwojem, stąd po prostu będę sobie to jakoś rozwiązywać. Na razie jednak sporo osób ma z tym problem, może to wspólnie omówimy?
aliiss

Re: Kobiecy biznes

Post autor: aliiss »

Ja to jednak sporo wiem i mam nadzieję, że warto będzie to jakoś rozważyć. No i póki co sprawdzam sobie niektóre opcje i tu https://bif24.pl/biznes/laptop-biznesow ... o-biznesu/ mam fajny poradnik odnośnie laptopów dla biznesu. Od czegoś trzeba zacząć, prawda?
agrona

Re: Kobiecy biznes

Post autor: agrona »

Dla mnie biznes jest problemem, dlatego uważam, że świetnie będzie sprawdzać niektóre kwestie, niemniej jednak pod wieloma względami potrzebuję stosownego odbioru. I mam nadzieję, że moja firma nie upadnie, bo to coś sensownego i dobrego. W sumie zainteresowały mnie takie sprawy, czy w moim otoczeniu powinna być restrukturyzacja czy upadłość i to jest czymś naprawdę interesującym. Wiecie, zawsze to ratowanie biznesu, prawda?
mietkaa

Re: Kobiecy biznes

Post autor: mietkaa »

Dobrą opcją jest na pewno usługa faktoringu, ponieważ pozwala nam uzyskać gotówkę bez czekania na realizację płatności za naszą fakturę. Dokładnych szczegółów w tym kierunku możecie się dowiedzieć na transcash.eu. Myślę, ż was to zainteresuje...
arielll

Re: Kobiecy biznes

Post autor: arielll »

A czy u was w firmie prowadzona jest też diagnostyka, jakieś badania laboratoryjne? Bo jak tak, to tutaj https://www.argenta.com.pl/Diagnostyka- ... l-Time-PCR śmiało możecie zapoznać się z propozycjami. Tam macie sprawdzone artykuły, doskonałe jakościowo.
coalaa

Re: Kobiecy biznes

Post autor: coalaa »

Jaki ekspert rozwoju biznesu jest dla Was polecany? Naprawdę dla mnie to ważne, żebyśmy się zdecydowali, co zrobić. I jak sobie coś sprawdzimy, to na pewno to, żeby się odpowiednio dopasować. No wiecie, to będzie czymś, co pomoże i da nam maksymalne rozwiązania. Dajcie znać, co wiecie.
puchatka

Re: Kobiecy biznes

Post autor: puchatka »

Na pewno warto tutaj wspomnieć o wyposażeniu - które jest istotne. Ja to przykładowo teraz chcę zainwestować w gabloty, które tutaj https://arabeska-gabloty.pl/gabloty-zewnetrzne znalazłam. Według mnie są mega praktyczne i też dobrze wyglądają. A przede wszystkim ważne dla mnie jest to, że będę przekazywać poprzez nie informacje.
veraversa

Re: Kobiecy biznes

Post autor: veraversa »

Mając klimatyzację w biurze, nie zapominajmy, że jak wszystko, tak i ona może się po prostu psuć. Zgodnie z tymi wytycznymi tak naprawdę najważniejsze jest to, czy znamy porządny serwis urządzeń klimatyzacyjnych . To dla mnie sens działania wszystkiego. Jak ma funkcjonować, to chociaż o tyle, żebyśmy wiedzieli, co i jak i dlaczego.
trombiavoila

Re: Kobiecy biznes

Post autor: trombiavoila »

Jak pracują łowcy głów, a dokładniej czym zajmują się firmy headhunterskie w polsce ? Wiecie, słyszało się o tym za granicą, w USA, ale nijak nie mogę znaleźć zastosowania dla tych firm. Może poszerzycie moją perspektywę odpowiednimi informacjami?
kokiecinaa88

Re: Kobiecy biznes

Post autor: kokiecinaa88 »

Chcemy wprowadzić w firmie karty podarunkowe na nasze usługi. Już sporo osób pytało, to będzie to naprawdę dobrym pomysłem. I jak na razie szukam do tego sprzętu. Na stronie https://netselekt.pl/pl/c/Drukarki-Kart ... owych/8697 mam coś, ale ciekawi mnie, co sądzicie. Czy to dobre produkty?
wodna12

Re: Kobiecy biznes

Post autor: wodna12 »

Ja prowadzę własną firmę i zastanawiam się w co zainwestować pieniądze. Przez te kilka lat udało się zbudować dobry brand, chciałabym dalej się rozwijać, rozwijać firmę, więc pomyślałam właśnie o inwestycji kapitału.
Mateusz9

Re: Kobiecy biznes

Post autor: Mateusz9 »

Cześć wszystkim! Szukam źródła, gdzie mogę kupić groch z ekologicznej uprawy. Czy ktoś może polecić mi sklepy lub strony internetowe, gdzie można znaleźć świeży i wysokiej jakości groch uprawiany zgodnie z zasadami ekologii https://wrzuc.info/artykuly/gdzie-mozna ... ej-uprawy/ ? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i wskazówki!
lokatorkaa88

Re: Kobiecy biznes

Post autor: lokatorkaa88 »

Jak myślicie, czy systemy samoobsługi w gastronomii to ogólnie dobry koncept, czy niekoniecznie? Nie mogę się w tym wszystkim połapać, dlatego może jednak wspólnie coś nam się uda. Dodam, że w dużej mierze po prostu rozwijam możliwości i staram się otwierać na coś nowego.
laleeczka

Re: Kobiecy biznes

Post autor: laleeczka »

Jestem ciekawa, jakie macie patenty na bycie dobrym mówcą. Ja mam z tym nie lada problemy, ale okazuje się, że można sobie poradzić, tylko trzeba wiedzieć, jak w ogóle to powinno wyglądać. No i jak na razie to jednak jak mówić aby nas słuchano chcę się dowiedzieć. Jakie szkolenie warto skończyć?
majakasia

Re: Kobiecy biznes

Post autor: majakasia »

Słyszeliście, że słowa mają moc? Ja się z tym w pełni zgodzę, ale jednak nie wiem do końca, co w tym obszarze mogę zrobić, jak mówić do pracowników, by chcieli jeszcze bardziej świadczyć pracę. To nie jest wcale takie łatwe. Może szkolenie powerspeech mi w tym pomoże? Jakie macie zdanie w tym obszarze? Liczę na Wasze szczere opinie.
ODPOWIEDZ