Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu - Cały Film Online

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
riwaxep

Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu - Cały Film Online

Post autor: riwaxep »

Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu online to przepełniony akcją hit, który szturmem podbił 2022 rok. Z bardzo różnorodną obsadą i reżyserem, ten film miał stać się hitem. Nie zaszkodzi, że został nominowany do dwudziestu Oscarów, w tym do najlepszego filmu. Historia opowiada o T'Challa po śmierci ojca, kiedy zostaje koronowany na króla Wakandy, najbardziej zaawansowanego technologicznie kraju na świecie. Z pewną pomocą swojej siostry geniusza technologicznego, Shuri, staje się Czarną Panterą, aby odeprzeć plan Killmongera dotyczący dystrybucji zasobów Wakandy i zniszczenia jej granic z pomocą technologii.

Obsada i ekipa sprawiają, że Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu cały film odnosi taki sukces. Reżyserem filmu jest Ryan Coogler, a w roli T'Challa występuje Chadwick Boseman, obok Martina Freemana, Lupity Nyong'o, Michaela B. Jordana, Daniela Kaluuyi, Danai Guriry i Angeli Bassett. Każdy aktor daje z siebie wszystko i zapewnia fenomenalny występ, niezależnie od tego, czy jest to mała scena, czy jednowierszowa. W filmie występują także wspaniali aktorzy, tacy jak Andy Serkis, który gra przywódcę plemienia Jabari He Okuni pod koniec filmu, który śpiewa piosenki, które grają na jej małym czarnym pudełku, nosząc niesamowite plemienne koraliki.

https://upvod.pl/filmy/czarna-pantera-2-wakanda-w-moim-sercu/