samochód zastępczy

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
Awatar użytkownika
bernadeta1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 6:39

samochód zastępczy

Post autor: bernadeta1998 »

Jak załatwić samochód zastępczy, gdy nasz jest w warsztacie? Nigdy nie wiedziałam jak się za to zabrać, a nie ukrywam - potrzebuję samochodu na co dzień. Więc każdy dzień samochodu w warsztacie to dla mnie starta pieniędzy. Dlatego chciałabym wiedzieć jak to załatwić. Możecie mi doradzić w tej kwestii? Będę naprawdę Wam wdzięczna. Bardzo teraz potrzebuję tego.
Magda

Re: samochód zastępczy

Post autor: Magda »

A macie może też w swoich firmach wózki towarowe? Myślę, że z pewnością tak, bo również się przydają tak samo, jak wózki widłowe. Warto też zadbać sobie o dodatkowe kółka do takiego wózka. Osobiście polecam koła skrętne pompowane, które znajdziecie sobie w ofercie firmy Kamar. U nich koła skrętne pompowane są w różnych rozmiarach. Świetne w tych kołach skrętnych pompowanych https://kamar-kola.pl/kola-pneumatyczne ... -hamulcem/ jest to, że można ich używać w różnych miejscach i radzą sobie nawet na różnych nierównościach.
kamilla

Re: samochód zastępczy

Post autor: kamilla »

A może warto byłoby postawić na wynajem długoterminowy poznań , jakby co słyszałam, że w tym kierunku niezłe mają propozycje ClickLease - także według mnie warto byłoby to sprawdzić. Chociaż dla porównania sobie różnych ofert.
klarcia

Re: samochód zastępczy

Post autor: klarcia »

W sumie to nawet krótkoterminowy wynajem samochodu możesz rozważyć. Niektórym takie rozwiązanie się opłaca i nawet jeśli nie mogą skorzystać z samochodu zastępczego, to jednak wynajem bardzo ratuje sytuacje kiedy nie mają dostępu do swojego samochodu a muszą jeździć codziennie
ODPOWIEDZ