Uszczelnianie komina

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
zołza77

Uszczelnianie komina

Post autor: zołza77 »

Sprawa ma się tak, że w kilka chwil muszę zdecydować, czy będę jednak sprawdzać różne możliwości, czy jednak tylko na renowację ogrzewania się zdecydować. Na przykład musiałabym od fachowców dowiedzieć się jak uszczelnić komin i co do tego jest potrzebne. To wcale nie jest proste. A jednak muszę już decydować.
jezu

Re: Uszczelnianie komina

Post autor: jezu »

zołza77 pisze: 25 paź 2021, 14:14 Sprawa ma się tak, że w kilka chwil muszę zdecydować, czy będę jednak sprawdzać różne możliwości, czy jednak tylko na renowację ogrzewania się zdecydować. Na przykład musiałabym od fachowców dowiedzieć się jak uszczelnić komin i co do tego jest potrzebne. To wcale nie jest proste. A jednak muszę już decydować.
No widzisz, każdy ma inne problemy. Ja uważam jednak, że jeśli już mamy coś wybrać, to niech to będzie pożyteczne rozwiązanie. I w tym względzie na pewno podpowiem Ci, że musisz wybrać takie elementy jak zbiornik . Moim zdaniem to konieczne, jeśli chcesz naprawdę zadbać o siebie.
ODPOWIEDZ