konsultacja z prawnikiem

Informacje na temat praw konsumenta, urzędów, administracji. Polecamy sprawdzone kancelarie prawne i najlepszych adwokatów.
Awatar użytkownika
dalgur-62
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2023, 5:24

konsultacja z prawnikiem

Post autor: dalgur-62 »

Mieliście szansę konsultować się z jakimś prawnikiem? Mam na myśli obecnie dowolne sprawy. Mnie przydałby się na tę chwilę dobry adwokat Łódź. Czy chcielibyście mi kogoś takiego polecić? Na pewno zwracam uwagę na wiedzę i doświadczenie, bo bez tego konsultacja nie miałaby sensu, prawda? Śmiało, wypowiedzcie się na ten temat, będzie mi łatwiej. Dzięki ;)
kalinkaa20

Re: konsultacja z prawnikiem

Post autor: kalinkaa20 »

Z prawnikiem nie jest łatwo, bo wiele osób ma też kogoś na oku, a potem to wychodzi różnie. Dlatego ja sprawdzam, czy ktoś taki https://lawsome.pl/ jest w stanie mi pomóc. Mnie i mojej firmie, bo jak wiadomo, wszystko się do tego sprowadza. Mam nadzieję, że jesteście na to zdecydowani. Ciekawa jestem, co mi o tym powiecie.
Jolka12

Re: konsultacja z prawnikiem

Post autor: Jolka12 »

Dobry prawnik jest potrzebny przy sprawie rozwodowej, szczególnie już na samym początku, kiedy trzeba napisać pozew o rozwód. Na dalszym etapie bardzo pomocne są konsultacje i przygotowanie krok po korku do samej sprawy rozwodowej.
Lucjan

Re: konsultacja z prawnikiem

Post autor: Lucjan »

W wielu przypadkach otrzymanie spadku wiąże się z koniecznością zapłacenia podatku od spadków i darowizn, co może wprowadzać pewne zamieszanie odnośnie do tego, czy spadek wlicza się do dochodu. Ważnym aspektem jest różnica między dochodem a spadkiem w kontekście obowiązków podatkowych. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na https://prawnikzpolecenia.pl/czy-spadek ... o-dochodu/ co może pomóc w lepszym zrozumieniu praw i obowiązków dziedziczącego.
ODPOWIEDZ