porady prawne

Informacje na temat praw konsumenta, urzędów, administracji. Polecamy sprawdzone kancelarie prawne i najlepszych adwokatów.
Awatar użytkownika
Joanna-66
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2022, 0:11

porady prawne

Post autor: Joanna-66 »

Ktoś z was miał okazję korzystać z porad prawnych? Ja obecnie jestem w takiej sytuacji, że wolałabym faktycznie zdecydować się na konsultację z prawnikiem, ale w moim mieście nie ma zbyt dużo kancelarii. Słyszałam, że jest coś takiego jak porady prawne online. Czy uważacie, że warto się na to zdecydować? Jestem ciekawa waszego zdania i doświadczeń :)
lawsom

Re: porady prawne

Post autor: lawsom »

Ja to sobie czasem zerkam na niektóre opcje i jestem zdania, że naprawdę warto zdecydować się na to, co zrobić, jakie mieć kontekst działania. I dlatego sprawdzam coś takiego jak na przykład firma https://lawsome.pl/ może nam zaproponować. To uznana kancelaria w Warszawie.
kimmi

Re: porady prawne

Post autor: kimmi »

Jeszcze są takie aspekty, jak demoralizacja nieletnich i tutaj też warto wyróżnić specjalistów od tej dziedziny... Ja sporo ostatnio dowiedziałam się o kancelarii Kopko - że właśnie im warto powierzyć wszelkie takie sprawy. Możecie to sprawdzić.
Zeus

Re: porady prawne

Post autor: Zeus »

Postęp technologiczny w dziedzinie blockchain i kryptowalut stwarza nowe wyzwania prawne, dotyczące m.in. regulacji finansowych, prania pieniędzy oraz ochrony inwestorów. Wprowadzenie technologii blockchain w różnych sektorach, od finansów po łańcuchy dostaw, wymaga przemyślanych regulacji prawnych. Artykuł na https://nadwisla24.pl/2024/01/17/wyzwan ... lektualna/ podkreśla, że zrozumienie i adaptacja do tych nowych realiów są kluczowe dla zabezpieczenia praw i interesów zarówno przedsiębiorstw, jak i ich klientów w szybko zmieniającym się świecie cyfrowym.
Reksio

Re: porady prawne

Post autor: Reksio »

Rozdzielność majątkowa po rozwodzie to nie tylko ochrona finansowa, ale również element wspierający odbudowę osobistego poczucia niezależności. Umożliwia ona byłym partnerom planowanie swojej przyszłości bez obawy o ewentualne roszczenia majątkowe, co może być kluczowe dla ich dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. Dokładne omówienie tego aspektu znajduje się na https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-spo ... odzie.html gdzie można znaleźć wskazówki, jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy.
totalitatna88a

Re: porady prawne

Post autor: totalitatna88a »

Pomyślałam, że będę wspierać jakiś twórców i jak na razie szukam ku temu możliwości. Wstępnie ogłosić chcę konkurs na startup , pytanie tylko, jakie to może mieć korzyści, oraz ile powinnam zainwestować w taki startup, żeby to było rozsądne.
katarinaa

Re: porady prawne

Post autor: katarinaa »

Widzę, że szukacie specjalistów , którzy z lekkością poruszają się po prawie. Skoro tak, to możecie przykładowo zapoznać się Kancelarią Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ - mojej koleżance to bardzo pomogli przy rozwodzie. Bardzo sobie ona chwaliła ich jakość usług.
ODPOWIEDZ