Butik - reklama

Jak reklamować firmę i cieszyć się przypływem klientów? Poznaj najskuteczniejsze sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
Zenona_82
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 12:30

Butik - reklama

Post autor: Zenona_82 »

Najlepsza forma reklamy dla butiku z odzieżą damską, możecie mi podrzucić jakieś pomysły? Jasne, wiem, że najlepszą opcją byłoby nawiązać współpracę z jakąś znaną influencerką z okolicy i pewnie niejedna by się znalazła, natomiast umówmy się, to jest naprawdę nieduży butik z odzieżą, a ja niestety dysponuję też niewielkimi środkami na reklamę, więc rozumiecie ;)
loata

Re: Butik - reklama

Post autor: loata »

Dla mnie sporym rozwiązaniem jest to, by nie do końca się zdecydować na konkretne posunięcia, bo pomysłów jest sporo. I na razie sprawdzam coś takiego jak opakowanie reklamowe . No wiecie, od czegoś trzeba zaczać. Dlatego ciekawa jestem, co wy macie na oku.
siuan

Re: Butik - reklama

Post autor: siuan »

U mnie sporo rozwiązań tak naprawdę wiąże się z budowaniem odpowiedzialnej kwestii działań marketingowych i wiem, że to nie jest łatwe. Dlatego sprawdzam sobie takie https://adwave.eu/pozycjonowanie-wizytowki-google/ porady. Mam nadzieję, że znajdę coś sukcesywnego, coś co wskazuje nam na odpowiednią drogę. To mi naprawde pasuje.
asiekk

Re: Butik - reklama

Post autor: asiekk »

Na spokojnie trzeba sobie przemyśleć, bo opcji nie brakuje - tylko wszystko zależne jest od was i waszych potrzeb. Mnie wpadły w oko aktualnie litery przestrzenne reklama , które znalazłam u firmy Antare.pl i planuję je zamówić. Wykonują oni dobrą pracę, także zaufam im...
owdoo

Re: Butik - reklama

Post autor: owdoo »

No dobrze, a jeśli powiem, że moja firma potrzebuje reklamy, to co mi poradzicie? Powiem szczerze, że nie do końca się na tym znam. Wstępnie rozeznałam się i dla mnie kalendarz biurkowy na spirali to coś sensownego. Niemniej jednak każdy ma prawo dobrać coś sensownego. Co poradzicie?
adelaa

Re: Butik - reklama

Post autor: adelaa »

Ok - co do kalendarzy, to się zgodzę... To super sprawa, jak chodzi o promowanie firmy i są to produkty, które zawsze się sprawdzą. Sama planuję tutaj https://dobrekalendarze.pl/kalendarze-firmowe zamówić dla siebie kalendarze, bo czas najwyższy takie rzeczy załatwić już na przyszły rok.
arielll

Re: Butik - reklama

Post autor: arielll »

Tak w sumie - to jest wiele metod na to, aby skutecznie i efektywnie reklamować swoją firmę. Chociażby zobaczcie na kasetony reklamowe z dibondu , które oferuje firma Antare. Jak i różne inne elementy, jakie mają w swoich propozycjach. Coś na pewno was zainteresuje.
Szejk

Re: Butik - reklama

Post autor: Szejk »

Budowanie partnerskich relacji z lokalnymi biznesami i instytucjami może otworzyć przedszkole na nowe możliwości promocyjne. Wspólne inicjatywy mogą być świetną okazją do wzajemnej reklamy i osiągania korzyści dla obu stron. Więcej na ten temat można znaleźć, odwiedzając stronę https://egarwolin.pl/artykul/jak-kreaty ... ac/1479714 co może być punktem wyjścia do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
ODPOWIEDZ