biuro nieruchomości

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, 6:48

biuro nieruchomości

Post autor: Arleta »

Kiedy szukaliście swojego mieszkania (w Kielcach) to sami go szukaliście czy woleliście, żeby zajęło się tym biuro nieruchomości? Ja zastanawiam się nad współpracą z firmą: http://neodom.pl Znacie ich?
Kozak

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Kozak »

Zastanawiam się nad sprzedażą swojego mieszkania i natknąłem się na stronę https://skupnieruchomoscidom.pl/ która oferuje skup nieruchomości za gotówkę. Czy ktoś miał z nimi do czynienia? Chciałbym poznać opinie innych użytkowników.
dużalattea

Re: biuro nieruchomości

Post autor: dużalattea »

Cześć, czy wiecie, że apartamenty w mikołajkach na sprzedaż można kupić w dobrej cenie, ale w jakości, jaka Was powali? Dla mnie to oczywiste, ale są osoby, które nie myślą już tyle na temat tego, co jest nie tak, tylko kupują po wyglądzie. Ja taka nie jestem, oj nie.
Kafar

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Kafar »

Skup mieszkań za gotówkę może być korzystny dla osób, które nie są obeznane z procedurami związanymi ze sprzedażą nieruchomości. Profesjonaliści z https://homly.to/ przejmują na siebie większość formalności, co znacznie ułatwia cały proces.
dlonoślaskanatka

Re: biuro nieruchomości

Post autor: dlonoślaskanatka »

Cześć, czy rozważacie czasem sprawdzanie niektórych ofert? Moim zdaniem nie jest to zbyt skomplikowane, ale jednak czasem się gubię w tym, co mam robić. Chodzi na przykład o to, że chcę apartamenty mikołajki centrum obejrzeć. Myślicie, że to będzie dobre?
Edziu

Re: biuro nieruchomości

Post autor: Edziu »

Poszukujący mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim powinni zwrócić uwagę na atrakcyjną ofertę dostępną pod adresem https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/l ... ybunalski/ która wyróżnia się zarówno lokalizacją, jak i standardem wykonania. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i przemyślane układy mieszkań zapewniają komfort i funkcjonalność, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto, inwestycja oferuje dogodne połączenia komunikacyjne z resztą miasta, co jest kluczowe dla osób ceniących sobie łatwy dostęp do centrum i innych ważnych punktów.
ODPOWIEDZ