Co dobierać do koszuli w kratę?

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Wojciech

Co dobierać do koszuli w kratę?

Post autor: Wojciech »

Siemanko! Złapała mnie chętka na oldschoolowe zestawienie ubrań z koszulą w kratę. Szukam jednak ciekawych inspiracji do takiego połączenia, ponieważ jak wiadomo, wybór zwykłej koszuli w kratę to też problem, bo jedna nie równa drugiej i w jednej mogę wyglądać świetnie, a w drugiej śmiesznie. Tak samo jest z jeansami, a przy obecnych standardach jest tak duży i szeroki wybór, że potrzebuję wsparcia przy kompletowaniu swojego fitu. Znalazłem ciekawy artykuł, gdzie mam do dyspozycji fajne inspiracje na stylizacje z koszulą w kratę. Pojawia się jednak pytanie, czy to naprawdę pomysły zgodne z trendami, więc wszystkich modowych freaków proszę, by podrzucili jakieś fajne pomysły. :)

Tak na szybko: Mam 185 cm wzrostu i ważę 90 kg. Mam 35 lat i pracuję w biurze, więc idealnie będą pasować węższe jeansy z białymi butami. Nie lubię jednak czerwonego, a niebieska koszula w kratę jest zbyt pospolita. Może więc uderzyć w brązy?
Jowita_Ekiel

Re: Co dobierać do koszuli w kratę?

Post autor: Jowita_Ekiel »

Koszula w kratę to taka garderoba, którą możesz bez trudu dopasować do niemal każdej rzeczy. Oczywiście najlepiej pasuje do jeansów, ale spokojnie możesz również skorzystać z opcji chinosów. Jeansy oczywiście idealnie będą do niej pasować zarówno w wersji niebieskiej, jak i czarnej. Chinosy natomiast możesz dobrać do koloru kraty — analogicznie, jeśli krata jest czerwona, to czerwone chinosy, pry kracie niebieskiej, postaw na niebieskie chinosy itd.
ODPOWIEDZ