Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
różyczka34444

Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: różyczka34444 »

Jak w temacie, znacie jakiegoś dobrego lekarza, bo potrzebny ginekolog od zaraz. Nie pochodzę z Warszawy więc chętnie zdam się na Wasze rekomendacje. Może być przez NFZ, może być prywatnie - obojętne. Grunt, że lekarz był sprawdzony i pewny
Z góry dziękuję za pomoc, bardzo mi pomożecie :)
małgorzata zajączek

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: małgorzata zajączek »

Ja od kilku lat korzystam tylko i wyłącznie z takiej kliniki o nazwie Gabinety Łucka. Jeśli mogę zasugerować lekarza to będzie to dr Bednarek. Bardzo delikatna, empatyczna, zawsze doradzi, a też wykona wszystkie badania. Świetna specjalistka w dziedzinie ginekologii - rekomenduję ją.
tłoczek

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: tłoczek »

Jeśli już szukasz w Warszawie, to ja akurat też mam sprawdzoną klinikę. Sprawdź sobie w internecie placówkę o nazwie Renort - Słuchając Ciała w Warszawie. Zakres usług obejmuje wszystko: szeroką diagnostykę i leczenie chorób kobiecych, dobór antykoncepcji, ginekologię dziecięcą, uroginekologię, doradztwo laktacyjne, leczenie endometriozy etc. Doskonała kadra i nowoczesny sprzęt - to się bardzo ceni.
ODPOWIEDZ