jaka apteka ma dobre ceny?

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
kirisa

jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: kirisa »

jaka apteka ma dobre ceny? chodzi mi o apteki stacjonarne. W aptece w której do tej pory kupowałam mocno ceny poszly w górę i szukam tańszego miejsca, gdzie kupujecie leki?
Lina

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: Lina »

Hej, zobacz w doz, ja już właściwie tylko tam kupuję, bo gdzie indziej ceny poszły mocno w górę, a tam póki co płacę cały czas tyle samo co miesiąc. Mam nadzieję, że będą trzymać ceny na takim poziomie jak najdłużej.
kirisa

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: kirisa »

to dobrze wiedzieć, na pewno się do nich wybiorę bo jednak szaleństwo z tymi cenami, a wolałabym jeśli jest taka opcja zaoszczędzić. DOZ mam trochę dalej od domu ale nie szkodzi
Tymira

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: Tymira »

No tak, te ciągle galopujące w górę ceny są przerażające! Super, że leki w DOZie są w tak dobrej cenie, bo przecież to są akurat takie produkty, z których rezygnować nie można.
boczka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: boczka »

Też doceniam aptekę dbam o zdrowie, bo właśnie nie podnosi tak cen, a leki to coś z czego nie da się zrezygnować i wykupić trzeba. Kupuję już tylko u nich.
melanie

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: melanie »

Też kupuję w dozie, ceny się u nich trzymają na niezmienionym poziomie, nawet jesli chodzi o leki na receptę, które biorę na stałe to też nie zauwazyłam, żeby podrożały
Inka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: Inka »

W doz zdecydowanie mają najniższe ceny, ostatnio robiłam porównanie jak cenowo wypadają moje leki w różnych aptekach i najtaniej było w doz. Oby jak najdłużej trzymali takie ceny, bo różnice były naprawdę spore.

portfele męskie krenig
biszka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: biszka »

Macie rację, zarówno na leki na receptę jak i na suplementy w DOZie jest dobra cena, kupuję od nich od dawna, właśnie stacjonarnie moim zdaniem ceny po staremu.
dusia

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: dusia »

Tak to się da odczuć bardzo łatwo, że w DOZie stacjonarnie są najlepsze ceny, ja kupuję u nich leki na receptę co miesiąc i nie zauważyłam podwyżek więc moim zdaniem super.
migotka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: migotka »

Dokładnie, to tak jak ja, też kupuję w DOZ stacjonarnie, tak się najbardziej opłaca bo u nich cały czas są ceny "po staremu" zarówno leki na receptę jak i suplementy.
igraszka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: igraszka »

Ceny w DOZ cały czas stabilne, ja robię u nich zakupy stacjonarnie- regularnie, wykupuję leki na receptę dla siebie i dla rodziców,
w innych aptekach jest zdecydowanie drożej.
maruczka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: maruczka »

Zgadzam się, w DOZie ceny są naprawdę korzystne, też już kupuję tylko u nich, nie będę przepłacać. Kupuję też leki rodzicom u nich jest tego trochę więcej więc da się zauważyć tą oszczędność.
chochang

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: chochang »

Jakie jest zapotrzebowanie na witaminę d u osoby otyłej, lat 30 ? Niestety, ale waga nie umyka tak, jakbym tego chciała, a prawdę mówiąc, naprawdę chcę się odżywiać, w takim sensie, żeby moja dieta nie była aż tak problematyczna. No i żebym jednak miała w sobie odpowiednie składniki odżywcze.
alexa

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: alexa »

Teraz ceny wszędzie idą do góry, jedynie zauważyłam, że w DOZie trzymają się po staremu więc zdecydowanie warto do nich zaglądać, nie ma co przepłacać w dzisiejszych czasach.
bakulka

Re: jaka apteka ma dobre ceny?

Post autor: bakulka »

Chyba cały czas najlepsze ceny ma apteka Dbam o Zdrowie. Kupuję u nich leki regularnie od długiego czasu-leki na receptę i cena cały czas jest po staremu, nie idzie do góry.
ODPOWIEDZ