Magnesy do elektroniki

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Weridiana81
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:18

Magnesy do elektroniki

Post autor: Weridiana81 »

Czy ktoś wie, jakie magnesy potrzebne są do elektroniki? Głośniki, mikrofony i inne takie rzeczy. Czy możecie mi podpowiedzieć coś w tej kwestii? Dopiero zaczynam naukę, jeśli chodzi o budowę tego typu urządzeń, ale chcę jak najszybciej, dowiedzieć się jak najwięcej. Liczę, że mi pomożecie, że coś podpowiecie. Temat mnie bardzo zainteresował, ale nie jest to temat łatwy.
klama

Re: Magnesy do elektroniki

Post autor: klama »

zdaje się że sa jakieś sklepy z takimi elementami ale w tej chwili nie pamiętam gdzie można tego szukać, w google trzeba zajrzeć :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
koral

Re: Magnesy do elektroniki

Post autor: koral »

Zgadza się! Słyszałem że teraz to całkiem popularne hobby składanie różnych rzeczy z takimi magnesami, wykorzystuje się je też w robotyce, kumpel kupuje je w sklepie https://www.magnesy.sklep.pl/ i mówi że wybór tam jest bardzo duży a sklep solidny z dobrej jakości produktami
henrietta

Re: Magnesy do elektroniki

Post autor: henrietta »

Ogólnie jak szukacie produkty do elektroniki, elektryki, warsztatu - to możecie sprawdzić sobie jakie propozycje ma sklep modelarski ABC-BC . Z ich produktami jesteście w stanie zrealizować swoje najróżniejsze projekty i marzenia. A u nich dostaniecie tylko bezpieczne, sprawdzone artykuły.
ODPOWIEDZ