muzyka disco polo

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Jona_68
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2022, 21:14

muzyka disco polo

Post autor: Jona_68 »

Możecie mi powiedzieć co takiego jest w muzyce disco polo, że tak bardzo wpada w ucho? Wydaje mi się, że nigdy nie byłam fanką takiej muzyki, ale na weselu okazuje się nagle, że znam wszystkie przeboje. Co takiego ma w sobie ten rodzaj muzyki, że tak bardzo wpada w głowę i ucho? Dlaczego disco polo stało się takie popularne, a jednocześnie każdy wypiera się, że lubi taki rodzaj muzyki?

corsa b instrukcja
jankaaa

Re: muzyka disco polo

Post autor: jankaaa »

Nie znam się aż tak na muzyce, ale wydaje mi się, że są normalne osoby, które gdzieś tam mają swoje podejście i na pewno sporo mogą posłuchać. Dla mnie na przykład ciekawym rozwiązaniem jest znajomość ulubionego artysty. I na pewno Vito Bambino – życiorys i kariera to coś, co mnie ciekawi. Chce się o nim jak najwięcej dowiedzieć.
Gosia8

Re: muzyka disco polo

Post autor: Gosia8 »

Cześć! Szukamy sali weselnej w Bielsku https://salaonesto.pl/sala-weselna/bielsko-biala/ , gdzie można zorganizować wesele z muzyką Disco Polo. Czy ktoś może polecić miejsce, które spełni te kryteria i stworzy idealną atmosferę na naszą uroczystość? Dzięki z góry za wszelkie sugestie!
ODPOWIEDZ