Ślub, wesele

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Waga

Ślub, wesele

Post autor: Waga »

Czy ktoś tutaj również przechodzi przez te ciężkie chwile jakim są przygotowania do ślubu? Znaczy samo przygotowywanie jest całkiem fajne i podoba mi się, ale coraz bliżej tym bardziej się denerwuje. Boje się, że o czymś zapomnę. Potrzebny mi jest również fotograf zajmujący się fotografia ślubna. Oczywiście nie tylko, bo również będziemy chcieli sesję rodzinną i noworodkową naszego maleństwa.
Kasia

Re: Ślub, wesele

Post autor: Kasia »

Cześć wszyscy fani fotografii ślubnej. Ja znalazłam jednego fotografa z Kielc. Fotograf pasjonata profesjonalista o dużym wyczuciu sytuacji i wspaniałym stylu. Fotografia ślubna kielce w jego wykonaniu to prawdziwy majstersztyk . Zarówno Pani młoda ja i Pan młody będą zachwyceni zdjęciami ślubnymi i wynikami sesji ślubnej. Zdjęcia ślubna kielce jakie możemy obejrzeć na jego stronie są pełne romantyzmu ale też czasem humoru. Każda para młoda chciał by mieć taką pamiątkę. Pamiętajcie że fotografia ślubna jest jedyną rzeczką jaka nam pozostaje po weselu i ślubie. Wybór zatem odpowiedniego fotografa ślubnego jest bardzo ważny. Nie pozostawiajcie zatem tej decyzji na ostatnią chwilę. Zarezerwujcie terminu u Tomka Suszczyńskiego fotografa ślubnego z pasją.
liliv

Re: Ślub, wesele

Post autor: liliv »

Jak chodzi o mnie , to teraz wybieram już suknię ślubną. Właśnie znalazłam firmę Suknieboho.pl , która oferuje bardzo ładne suknie boho - czy ktoś z was ich kojarzy? Czy kupowaliście może tam kreacje dla siebie? Co możecie mi powiedzieć o tej firmie?
ODPOWIEDZ