Chirurgia plastyczna

Znajdź fachowca do remontu, prowadzenia ogrodu, montażu klimatyzacji i innych usług. Poznaj sprawdzone firmy i polecaj sprawdzonych wykonawców.
Awatar użytkownika
Kordula
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2021, 1:02

Chirurgia plastyczna

Post autor: Kordula »

Co myślicie na temat zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej? Ja jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi, ale ważne jest to, żeby mieć umiar, jak we wszystkim. Ważny jest wybór dobrego specjalisty. Ja zastanawiam się nad jednym zabiegiem i to już od dawna, bo operacja plastyczna odstających uszu jest moim marzeniem. Uszy były moim kompleksem od kiedy pamiętam.
Janinka

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Janinka »

Moim zdaniem operacje plastyczne to ostateczność. Jestem święcie przekonana, że można zawsze "zatuszować" swoje niedoskonałości w zupełnie inny, mniej inwazyjny sposób. Przykładowo na wspomniane przez Ciebie odstające uszy można zrobić fajną fryzurę, albo zmienić owal twarzy poprzez makijaż lub jakiś zabieg kosmetyczny. Aktualnie jest tak wiele możliwości, że żeby mnie przekonać do zabiegów chirurgicznych, potrzebowałabym chyba wypróbować wszystkie inne sposoby :) Ale ja to ja, inni wcale tak nie muszą robić :)
ODPOWIEDZ