Kompelskowa obsługa serwisowa produkcji

Znajdź fachowca do remontu, prowadzenia ogrodu, montażu klimatyzacji i innych usług. Poznaj sprawdzone firmy i polecaj sprawdzonych wykonawców.
Awatar użytkownika
godehard_93
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2021, 12:34

Kompelskowa obsługa serwisowa produkcji

Post autor: godehard_93 »

Chciałbym zareklamować usługi swojej firmy, która zajmuje się profesjonalną obsługą serwisową i naprawą przesiewaczy oraz innych maszyn na halach produkcyjnych. Jesteśmy mobilni - dojeżdżamy do klienta na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Gwarantujemy dojazd na miejsce w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zgłoszenia. Zapraszam do współpracy!
Bożydar

Re: Kompelskowa obsługa serwisowa produkcji

Post autor: Bożydar »

Zawsze w zakładach produkcyjnych są poza maszynami także i inne instalacje, odpowiadające np. za dostarczanie wody czy utrzymanie odpowiedniej temperatury, ciśnienia i innych ważnych przy produkcji parametrów. Myślę, że dobrze byłoby żebyś nawiązał kontakt i w konsekwencji współpracę z firmami, które świadczą kompleksowe usługi serwisowe instalacji i urządzeń wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania (popularnie określane mianem HVAC). Moglibyście wówczas brać wspólnie udział w przetargach czy wzajemnie polecać swoje usługi. Ja znam tylko firmę Ventix Serwis z Jaworzna: https://www.ventixserwis.pl/. Cieszą się w moim rejonie bardzo dobrą opinią. Może warto abyś od nich zaczął rozmowy?
ODPOWIEDZ