usługi przeprowadzek uk

Znajdź fachowca do remontu, prowadzenia ogrodu, montażu klimatyzacji i innych usług. Poznaj sprawdzone firmy i polecaj sprawdzonych wykonawców.
Awatar użytkownika
Dariusz-71
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2023, 22:41

usługi przeprowadzek uk

Post autor: Dariusz-71 »

Siemka forumowicze, mam nadzieję, że będziecie w stanie mi nieco pomóc. Otóż podjąłem jakiś czas temu decyzję dość poważną no i teraz czeka mnie przeprowadzka Londyn. Wiem jednak, że sam nie poradzę sobie z transportem wszystkich rzeczy, dlatego chętnie skorzystałbym z usług firmy przeprowadzkowej, która się w tym specjalizuje. Czy możecie mi kogoś polecić?
pelerka

Re: usługi przeprowadzek uk

Post autor: pelerka »

Nie wiem bo ja szukałam w stolicy firmy przeprowadzkowej a gdzieś poza miastem to musisz już w swoim rejonie poszukać. W Warszawie najlepsza firma przeprowadzkowa polecana jest pocztą pantoflową, a jak klienci zadowoleni to wiadomo że to jest najlepsza rekomendacja. Może też popytaj znajomych :)
avengersa

Re: usługi przeprowadzek uk

Post autor: avengersa »

Nic mnie tak nie przeraża, jak właśnie przeprowadzka zagraniczna i się mocno zastanawiam nad tym, jak do tego podejść. W ogóle może wychodzę na osobę niezdecydowaną, ale jak dla mnie, kompleksowym podejściem będzie to, że jednak się skupię na odpowiednich krokach z Wami. Jaki macie na to plan ?

niechciane reklamy
ODPOWIEDZ