usługi remontowe

Znajdź fachowca do remontu, prowadzenia ogrodu, montażu klimatyzacji i innych usług. Poznaj sprawdzone firmy i polecaj sprawdzonych wykonawców.
Awatar użytkownika
Odo_83
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2022, 6:11

usługi remontowe

Post autor: Odo_83 »

Kochani, muszę zrobić remont w mieszkaniu, ale teki naprawdę duży remont, łącznie ze skuwaniem płytek w kuchni i łazience i kładzeniem nowych. Możecie polecić kogoś kto świadczy usługi remontowe? Najlepiej żeby była to raczej mała firma, ktoś taki jak złota rączka by mi się przydał. Może robić remont dłużej, ale żeby było naprawdę dokładnie i bez poprawek. Polecicie kogoś sprawdzonego?
xtree

Re: usługi remontowe

Post autor: xtree »

Jak ja zobaczyłam, jaki rachunek za usługi remontowe mieli do zapłacenia znajomi, to na przykład uważam, że będzie to dla mnie korzystniejsze, jeśli sprawdzę na , jaka farba do grzejników czarna będzie najlepsza i sama co nieco podziałam. Na pewno mi się to bardziej sprawdzi i skuteczniej, niż jakiekolwiek inne kombinowanie.
dzejziia

Re: usługi remontowe

Post autor: dzejziia »

Aż tak wielkich zmian nie potrzebujemy, bo jak wiadomo, to ma dla nas być tylko wyborem, ale ja jednak chcę Wam powiedzieć, że sprawdzam jak zasłonić ogrodzenie panelowe . Mam nadzieję, że to będzie dla nas rzeczywiście fajną możliwością, bo jak wiadomo, takie ogrodzenie nie jest wcale pokazowe. No i ja mam wrażenie, że tak właśnie to będzie wyglądać.
dżaama

Re: usługi remontowe

Post autor: dżaama »

No dobrze, a jak Wam powiem, że mam ochotę na niecodzienne aranżacje wnętrz farbami dulux , to jak myślicie, czy warto jest to jakoś ogarnąć? Czy warto jest po prostu zdecydować się na kompletnie na to, co Wam się po prostu pierwsze znajdzie? Co wy na to?
ODPOWIEDZ