zielone rozwiązania - dostawca

Znajdź fachowca do remontu, prowadzenia ogrodu, montażu klimatyzacji i innych usług. Poznaj sprawdzone firmy i polecaj sprawdzonych wykonawców.
Awatar użytkownika
Adrian1978
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 10:06

zielone rozwiązania - dostawca

Post autor: Adrian1978 »

Polecam dostawcę zielonych rozwiązań, czyli firmę Solar: http://solar.pl Można u nich kupić i folie grzewcze i fotowoltaikę. Dobre ceny i produkty dostępne praktycznie od ręki, tak więc nie stoicie z robotą :)

leczenie socjopatii
Michał

Re: zielone rozwiązania - dostawca

Post autor: Michał »

Zielona rozwiązania to nie tylko fotowoltaika czy instalacje solarne. Ten pakiet poszerzyłbym np. o oszczędne w energię instalacje grzewcze. Z firm, które wiem, że takie usługi świadczą jest jaworznicki Ventix: https://www.ventix.pl/. Wiem, że robią też banki energii, co jest teraz bardzo na topie i w sytuacji blackout o którym nasz rząd ostatnio poinformował, to może okazać się idealnym rozwiązaniem, przy instalacji fotowoltaicznej o której sam napisałeś.
BTW. jestem mega ciekawy co to będzie w niedalekiej przyszłości i czy faktycznie odejdziemy od węgla. Jak myślisz?
dejzi99

Re: zielone rozwiązania - dostawca

Post autor: dejzi99 »

Takie rozwiązania , jak fotowoltaika oczywiście cieszą się cały czas swoim zainteresowaniem. Ogólnie warto inwestować w takie rozwiązania, ponieważ no trzeba dbać o nasze środowisko. Jak wiadomo nie zawsze jest możliwość instalacji paneli przykładowo na dachu, ale warto wziąć tu pod uwagę konstrukcje dla farm , które oferuje Reca Solar.
suzzi

Re: zielone rozwiązania - dostawca

Post autor: suzzi »

A co możecie mi powiedzieć o firmie Pro-sun Łódź ? Czy ktoś z was może korzystał też z ich usług? Tak pytam, ponieważ interesowałaby mnie fotowoltaika i pompa ciepła - a zauważyłam, że oni mają to wszystko w ofercie... Co zatem możecie mi napisać na ich temat?
ODPOWIEDZ