Magazyn i problemy z przejrzystością...

Opowiedz innym o swojej firmie, wzlotach i upadkach. Daj użytkownikom inspirację do własnego rozwoju i pracy.
Awatar użytkownika
Ludowit
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 11:42

Magazyn i problemy z przejrzystością...

Post autor: Ludowit »

Cześć!
Od jakiegoś czasu na naszym magazynie nie dzieje się dobrze. Ginie coraz więcej rzeczy, nie możemy się doszukać niektórych a znowu inne wyrastają spod ziemi. Rozmawiałem z kierownikiem, to jest facet siedemdziesięcioletni i komputer to dla niego zagadka. Ale uważam, że w 21 wieku każdy magazyn powinien być wyposażony w komputery i przede wszystkim lokacje plus przyklejane etykiety na produkty z kodem kreskowym. Co o tym sądzicie?? Mam rację?
estella

Re: Magazyn i problemy z przejrzystością...

Post autor: estella »

Na pewno, aby u niknąć jakieś problemy z budową itd. To warto w tym kierunku postawić na fachowców. Chociażby warto tutaj wspomnieć o firmie https://carcon.pl , która ma ogromne doświadczenie w projektowaniu solidnych hali magazynowych i nie tylko. Z ich strony możecie liczyć również na budowę.
Finka

Re: Magazyn i problemy z przejrzystością...

Post autor: Finka »

Bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów jest kluczowe dla każdego, kto decyduje się na wynajem przestrzeni magazynowej. Magazyny samoobsługowe dostępne na https://kingstorage.pl/ są wyposażone w zaawansowane systemy zabezpieczeń, w tym monitoring i kontrolę dostępu, co zapewnia spokój ducha klientów. Dodatkowo, każdy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, co zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.
petuniaa

Re: Magazyn i problemy z przejrzystością...

Post autor: petuniaa »

Jak szukacie hale namiotowe wynajem , to
najlepiej byłoby zgłosić się do firmy halenamiotoweuzywane.pl. Z tego co wiem, to oni mają najkorzystniejsze oferty w tym zakresie i możecie dopasować do siebie poszczególne modele namiotów. Także warto postawić na ich usługi.
fallon

Re: Magazyn i problemy z przejrzystością...

Post autor: fallon »

A czy kojarzycie firmę https://ejko.com.pl/ ? Bo w sumie może warto byłoby wynajmować przestrzeń, jak budować dla siebie magazyn. Nie zawsze się to opłaca. A u nich możecie wynajmować tak długo, jak tego chcecie.
ODPOWIEDZ