Prezenty gwiazdkowe dla pracowników

Opowiedz innym o swojej firmie, wzlotach i upadkach. Daj użytkownikom inspirację do własnego rozwoju i pracy.
Gerty

Prezenty gwiazdkowe dla pracowników

Post autor: Gerty »

Prowadzę własną działalność, to nieduża firma, zatrudniam osiem osób. Poszukuję dla nich jakichś eleganckich prezentów na Gwiazdkę, planuję jakieś bony gotówkowe, ale dodatkowo chciałabym kupić na przykład eleganckie kalendarze na przyszły rok, piękne widziałam w https://ldsklep.pl co myślicie o takim prezencie?
Felicjana

Re: Prezenty gwiazdkowe dla pracowników

Post autor: Felicjana »

Wszystko zależy ile chcesz wydać na prezenty dla pracowników. Jak mało to może właśnie dobrym pomysłem będą breloki wykonane techniką makramy (https://makramasklep.pl/breloki/) z np. dobrym winem. Jak masz większy budżet to proponuję zamówić zestawy świąteczne na Boże Narodzenie: https://makramasklep.pl/boze-narodzenie/. Możesz zamówić zestawy według własnych preferencji. To z pewnością będzie bardzo oryginalny prezent. Mogą to być ozdoby na choinkę lub na stół świąteczny. Ewentualnie np. łapacze snów lub makramy na ściany. Do tego dołożyć jakieś mydełko ręcznie robione, słodycze i winko. Myślę, że każdy się ucieszy, i to bez wyjątku :)
Marysia4

Re: Prezenty gwiazdkowe dla pracowników

Post autor: Marysia4 »

Hej! Szukam nietypowego prezentu świątecznego i wpadł mi pomysł - kubeczki na lody https://icecup.pl/oferta/kubki-do-lodow. Macie jakieś propozycje modeli? Dzięki!
ODPOWIEDZ